Mýtmi opradené kontaktné šošovky

Mýtmi opradené kontaktné šošovky

Spoločnosť Feel Good Contacts bola založená v roku 2009 dvoma kvalifikovanými, špecializovanými a starostlivými optometristami, ktorí chceli vyrobiť cenovo dostupnejšie kontaktné šošovky. Môžeme vás ubezpečiť, že pri správnej hygiene a starostlivosti o vaše šošovky ich môžete ľahko a bezproblémovo nosiť a ponúknu vám oveľa viac výhod ako okuliare. Tu sú niektoré z najčastejších mýtov www.racingline.sk/mytusy-kontaktnych-sosoviek/ o kontaktných šošovkách:

čočky

1.Kontaktné šošovky sú drahé

Absolútne nepravdivé. Spoločnosť Feel Good Contacts predáva najlacnejšie šošovky (a dizajnové slnečné okuliare) na trhu. S našou cenovou zárukou nenájdete vaše kontaktné šošovky lacnejšie nikde inde na trhu. Sme čo cien týka neporaziteľní a náš zákaznícky servis patrí medzi najvyššie hodnotený. Ponúkame tiež ďalšiu 5% zľavu pre študentov počas celej doby ich štúdia.

2.Musím si kúpiť kontaktné šošovky od môjho očného lekára

Akonáhle viete, aké kontaktné šošovky potrebujete, nie ste povinní si ich kupovať u vášho očného lekára. Váš očný lekár je však povinný vám poskytnúť lekársky predpis. Akonáhle budete mať podrobnosti o kontaktných šošovkách na predpis, môžete si kúpiť šošovky odkiaľkoľvek a online je vždy lacnejšia možnosť.

brýle

3.Nemôžem nosiť kontaktné šošovky

Pokroky v technológii, spôsoby výroby a materiály umožňujú, že takmer každý môže nosiť kontaktné šošovky. V ponuke nájdete torické kontaktné šošovky, ktoré sú vhodné pri astigmatizme a multifokálne šošovky pre tých, ktorí majú presbyopiu. Ak ste náhodou astigmatívni a máte presbyopiu, máme aj šošovky na to!

4.Je ťažké vložiť si kontaktné šošovky

Pamätáte si, ako ste sa učili jazdiť na bicykli? Pravdepodobne ste spadli stokrát, skončili so škrabancami a len tak tak unikli zlomenine. Nejako ste to však nakoniec zvládli. Vložiť si kontaktné šošovky nie je také ťažké, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Rovnako ako čokoľvek si to vyžaduje prax a trpezlivosť. Prejdite na našu stránku s príslušenstvom na kontaktné šošovky, kde nájdete podrobnejšie informácie o vkladaní a vyberaní kontaktných šošoviek.